
Баф шарф-труба Mil-Tec чорний літній мультифункціональний гольф
- В наявності
- Код: 12216002
350 ₴
- +380 (50) 635-56-59торговий зал магазина Штурман
Коли ви проводите час на відкритому повітрі в теплу пору року і потребуєте захисту для шиї та голови без зайвого обсягу, Баф шарф -труба Mil-Tec у чорному кольорі як літній варіант забезпечує компактність і зручність. Цей мультифункціональний гольф у формі труби підходить мисливцям, рибалкам та прихильникам активного відпочинку, хто цінує універсальність і простоту використання.

Особливості:
- Форма труби - рівномірне покриття голови, шиї та вух без швів, що забезпечує відсутність натирання під час руху.
- Мультифункціональність - можливість носити як шарф, гольф, балаклаву чи пов'язку для голови, що дає різні варіанти захисту залежно від потреб.li>
- Чорний колір - нейтральний відтінок для маскування та сумісності з іншими речами спорядження.
- Натуральні матеріали - вироблено з натуральних матеріалів, що підвищує комфорт при носінні в літній період.
Практичне застосування
У полюванні чи риболовлі Баф шарф -труба Mil-Tec використовують як захист від вітру та прохолодного повітря навколо шиї і вух, при цьому його форма дозволяє швидко змінювати спосіб носіння під час руху або паузи. Для прогулянок та активного відпочинку легка конструкція в натуральних матеріалах дає відчуття дихаючості та зручності, що важливо у літню пору.
Технічні характеристики
Тип: баф шарф-труба; Бренд: Mil-Tec; Колір: чорний; Сезон: літній; Матеріал: натуральні матеріали; Модель: мультифункціональний гольф; Форма: труба.
Баф шарф у формі труби поєднує простоту використання та можливість швидкої адаптації до погодних умов, що робить його зручним доповненням до екіпірування під час літніх активностей.

- •Захист від вітру та холоду - форма труби облягає голову, шию й вуха для зменшення продування під час активності.
- •Універсальність носіння - мультифункціональний гольф дозволяє використовувати як шарф, балаклаву або пов'язку для голови залежно від потреб.
- •Комфорт у літню пору - виготовлення з натуральних матеріалів забезпечує дихаючість і зручність при тривалому носінні.
- •Тип: баф шарф-труба
- •Бренд: Mil-Tec
- •Модель: мультифункціональний гольф
- •Колір: чорний
- •Сезон: літній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 350 ₴






