Продавец Магазин ШТУРМАН развивает свой бизнес на Prom.ua 10 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
500 отзывов
 Новая коллекция  2021года футболки 7,62 Desings  USA футболки 7.62
Корзина

Куртки свитера рубашки демисезонные

До куртки у звичайної людини ставлення житейське - зручна, гріє, що не промокає, значить, спокійно можна носити. Але все змінюється докорінно, коли більшу частину доби треба проводити на вулиці в мороз або штормову погоду з проливним дощем, несучи поліцейську службу або виконуючи бойове завдання. У такі моменти, як ніколи, від куртки потрібно здатність не промокати тривалий час і добре зігрівати навіть в пронизливий до кісток крижаний вітер.
Таким вимогам відповідають спеціальні моделі, спроектовані для потреб військових, представників силових структур, любителів екстремального відпочинку, мисливців і рибалок.
Такі вироби не сковують рухи і дозволяють швидко дістатися до зброї або спорядження. У них передбачені багато кишень, які забезпечують належний захист від попадання опадів, пилу та бруду, і регульований капюшон. Це справжня знахідка для любителів мілітарі - модно, стильно, брутально, функціонально.
1 2 ... 4